• Olejki do brody

Naturalne olejki do pielęgnacji brody

Obecnie już nikogo nie dziwi na ulicy widok Panów dumnie noszących swoją bujną brodę. Gęsty zarost jest teraz w modzie, dzięki niemu można wyróżnić się z tłumu i poprawić swoją aparycję. Jeśli również podążasz za tym trendem, to koniecznie zobacz, jakie kosmetyki do pielęgnacji zarostu przygotowaliśmy dla Ciebie! Nasza oferta obejmuje naturalne olejki marki ZEW, dzięki którym poskromisz nawet najbardziej niesforne kosmyki.

W asortymencie posiadamy jedynie produkty o dobrym składzie, bez chemicznych konserwantów podrażniających wrażliwą skórę twarzy. Każdy z nich jest bezpieczny nie tylko dla Ciebie, ale także dla środowiska. Wśród producentów kosmetyków znajdziesz tylko znane i renomowane marki, specjalizujące się w preparatach przeznaczonych dla dumnych właścicieli brody.

Olejki do brody – sposób użycia

Preparaty nawilżające do zarostu, wbrew obiegowej opinii, nie służą tylko do pielęgnacji włosów, ale również skóry pod nimi. Od jej kondycji w dużej mierze zależy stan Twojego zarostu, dlatego nakładając je, musisz zachować dużą dokładność. Olejek zawsze aplikuj na czyste oraz dobrze wysuszone włosy, dzięki temu będą lepiej się układać i staną się bardziej sprężyste. Wcześniej możesz delikatnie przeczesać zarost za pomocą szczotki, wówczas kosmetyk będzie lepiej się wchłaniał.

W naszym sklepie znajdziesz olejki marki ZEW w formie stałej, które przed użyciem musisz rozetrzeć w dłoniach, aby nabrały oleistej konsystencji. Kosmetyki nawilżające możesz nakładać także w ciągu dnia, pomogą Ci poskromić niesforną brodę przed ważnym spotkaniem. Sprawdź też pozostałe produkty do pielęgnacji i stylizacji, w tym balsamy, szczotki oraz szampony.

Brak produktów do wyświetlenia