• Mydło glicerynowe

Naturalne mydła glicerynowe do ciała

Polscy konsumenci przykładają coraz większą wagę do składu kosmetyków, chętniej sięgając po te naturalne. Jeśli taka kwestia jest ważna również dla Ciebie, to nasz asortyment powinien przypaść Ci do gustu. W Szambion znajdziesz wysokiej jakości mydła glicerynowe od renomowanych marek, które zostały wykonane wyłącznie ze składników organicznych. Dzięki temu możesz z nich korzystać również wtedy, kiedy Twoja cera jest wrażliwa i wymaga więcej uwagi.

Tradycyjne mydła glicerynowe

Jak sama nazwa wskazuje produkty z tej kategorii, zostały wykonane na bazie gliceryny, organicznego związku chemicznego o uniwersalnym zastosowaniu. Składnik ten już od wieków był powszechnie wykorzystywany w wielu branżach, nie tylko kosmetycznej. Powstaje on w procesie przetwarzania olejów roślinnych, jest gęsty, bezbarwny i wyróżnia się delikatnym, lekko słodkim zapachem. Dzięki temu stanowi doskonałą bazę dla wielu kosmetyków, zwłaszcza mydeł. Takie preparaty głęboko nawilżają skórę, docierając do jej najgłębszych warstw. Taka cecha jest szczególnie istotna w przypadku kosmetyków do mycia cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

W Szambion oferujemy kosmetyki glicerynowe marki Sattva Ayurveda, która specjalizuje się w produkcji naturalnych preparatów pielęgnacyjnych. Mydło dostępne jest w wielu wersjach, różniących się między sobą składnikami czynnymi, takimi jak m.in. drzewo herbaciane, lawenda, mango, mięta, aloes czy róża. Wszystkie kosmetyki oferowane są w estetycznych kostkach; zamknięto je też w ekologicznym opakowaniu, przez co są bardzo przyjazne dla środowiska. U nas zakupisz je w bardzo przystępnej cenie, wynoszącej niecałe 11 złotych za kostkę!

Naturalne mydło glicerynowe to jeszcze nie koniec oferty. W katalogu natrafisz na wiele innych preparatów o naturalnym składzie. Przede wszystkim sprawdź nasze propozycje do pielęgnacji brody, a także organiczne pozycje dla najmłodszych użytkowników. Oferujemy także produkty niezwiązane z branżą kosmetyczną. Na szczególną uwagę zasługują słomki oraz akcesoria do włosów.

Brak produktów do wyświetlenia